,friv bütün oyunlar

Barbinin Pembe Odası Barbinin Pembe Odası Barbinin Pembe Odası Pembe rengi çok seven barbinin odası pembe renkli eşyalarla dolu. Barbi bebek odasını yeniden düzenlemek istiyor, eğer ona yardım etmek istersen aşağıdaki menüyü kullan ve odayı dilediğin gibi düzenle. Odadaki eşyaları değiştirmek için bir butona sürekli tıklayabilirsin. Koltuktan, duvar rengine, tablodan halıya kadar her şeyi sen seçeceksin. Bütün her şeyi seçince barbinin mutluluğunu gözlerinden okuyabilirsin.

Cesur Çöp Adam Cesur Çöp Adam Düşmanları ile yıllar önce girdiği savaşı kaybederek, bütün arkadaşlarını kaybeden çöp adam, o gün ettiği yemin ile bütün arkadaşlarının intikamını düşmanlardan almak istiyor. Yıllardır kılıç ustası olabilmek için bir çok eğitime katılan çöp adam, sonunda eğitimi başarılı bir şekilde bitirerek, kılıç ustası olmuştur. Artık arkadaşlarının intikamını alabilmek için kendisini hazır hisseden çöp adam, eline aldığı kılıç ve kalkan ile düşman bölgesine doğru ilerlemeye başlamıştır. Siz çöp adamın intikam alması için yardım etmek ister misiniz? Yön tuşları ile karakteri kontrol edecek, ''A'' tuşu ile saldırı, ''S'' tuşu ile rakiplerin saldırılarından kalkan yardımı ile kurtulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Çiftlik Traktörü Çiftlik Traktörü Çiftlik Traktörü Çiftlik traktörü 2 oyununda yapmanız gereken kasada dolu olan domates havuç ve bütün meyve sebzeleri pazar yerine götürün kasayı boşaltın ve yeni ürünler için yeni bölümlere başlayın.

Çizgi Kahramanlar Çizgi Kahramanlar Çizgi Kahramanlar Çizgi kahramanlar ile yakan top oynuyorsunuz bu güzel oyunda bütün çizgi film karakterleri neredeyse mevcut. Oyunu yön tuşları ve A,S tuşlarıyla oynuyorsunuz.

Engelli At Yarışı Engelli At Yarışı Engelli At Yarışı Şirin bir at ile birlikte mini bir yarış oyunu. At üzerindeki jokeyle birlikte atı yönlendirerek önüne çıkan bütün engelleri kısa süre içerisinde aş ve oyunu tamamlayarak yarışın birincisi ol. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin.

Friv Yıldız Topları Friv Yıldız Topları Friv Yıldız Topları yeni bir friv oyunu daha Yıldız toplar oyununda yapmanız gereken topu atın ve bütün yıldızlı topları patlatın sarı yıldızlılar bitince bölümleri atlıyorsunuz iyi eğlenceler...

Hızlı Polis Arabası Hızlı Polis Arabası Polis arabanız ile şehirde ki bütün suçluları yakalayın.

Jelibonları Düzelt Jelibonları Düzelt Oyunun başında da göreceğiniz gibi oyunda yapmanız gereken kayan jelibonlara kaşıkla vurup yerlerine sokmaya çalışıp dengede tutmalısınız. Oyunda kaşığı kontrol etmek için mause(fare) kullanıyorsunuz. Bütün sütunu hiçbir kayıp vermeden 10 saniye dengede tutabilirseniz yeni levele geçebilirsiniz. Her yeni levelde işleriniz daha da zorlaşacaktır.

Makyaj Dükkanı Makyaj Dükkanı Makyaj dükkanı oyununda amacımız bize verilen malzemeleri en iyi şekilde mağazamızdaki raflara yerleştirmek. Kadınların ihtiyacı olan birbirinden güzel ürünleri mağazanızda satışa sunacaksınız. Bunun için gerekli olan bütün eşyalar da alındı. Çok sayıda parfüm, kremler, şampuanlar, yağlar bulunmakta. Bunlara ek olarak da, farklı renkteki makyaj malzemeleri de var. Her şeyin yeni olduğu bu yerde, tüm ürünlerin düzenlenmesi gerek. Gelen müşterilerin rahatlıkla ürünleri inceleyip, görebileceği bir şekilde dizmeniz gerek. Bunu sağlamak için gerekli olan raflar da olacak. Kozmetik ürünlerin arkasında bulunan tahta rafları, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Çok sayıda bulunan rafları, ayrı ayrı kategorilere ayırabilirsiniz. Bu şekilde de, her ürünün ayrı bir yeri olur. oyunu "MAUSE" ile oynayabilirsiniz.

Otobandaki Zombiler Otobandaki Zombiler Yakalandıkları virüs sonrası bir çok insan zombiye dönüşmüştür. Zombiler önüne çıkan bütün insanlara saldırarak öldürmektedir. Virüse yakalanmayan insanlar araçları ile otoban yolunu kullanarak güvenli bölgeye ulaşmaya çalışmaktadır. Oyunda genç çocuğun aracını kontrol ederek, güvenli bölgeye ulaşmaya çalışacaksınız. Karşınıza çıkan zombilerin üzerinden geçerek, onları ezmeniz gerekiyor. Öldürdüğünüz her zombi size ekstra skor ve nitro kazandırmaktadır. Yön tuşlarını kullanarak otoban yolunda aracı kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.